STU-540-pm

STU-540

Перовий планшет STU-540 оснащено 5-дюймовим високоякісним кольоровим РК-екраном з високою роздільною здатністю, на якому достатньо місця як для підписів, так і для реклами. Він забезпечує зручний процес підписування завдяки поліпшеній тонкій конструкції, а також рівній та пласкій поверхні. Великий яскравий екран ідеально підходить для компаній, які хочуть використовувати планшет для реклами та маркетингу під час очікування наступного підпису.

111

Особливості та переваги

  • Низька вартість обслуговування завдяки високій міцності та запатентованому бездротовому перу, що не потребує батарейок.
  • Біометрично точний підпис, який створюється цифровим пером, що розрізняє 1024 рівнів натиску на наконечник.
  • Висока міцність та природне «паперове» відчуття завдяки закаленому склу з антибліковим покриттям.
  • Безпечна передача даних з неперевершеним шифруванням за стандартами AES256 та RSA2048.
  • Підтримка віртуалізованих середовищ через порт Virtual COM (VCP) для сумісності з Citrix XenDesktop і XenApp 6.5 та пізніших версій.
  • Налаштована клавіатура та пульт для введення PIN-коду забезпечують увід зображень та чисел.
  • Привабливе відображення підпису через технологію WILL (Wacom Ink Layer Language), яка неймовірно точно відображає рукописні підписи на екрані.
  • Покращене відстеження підписів завдяки унікальним ідентифікаторам пристроїв (UID), які дозволяють точно визначити, на якому конкретному пристрої був зроблений підпис.
  • Прозора інтеграція планшету з програмами, сумісними з технологією WILL через відповідні API.
  • Функція відображення графічних рекламних оголошень через оновлений USB-протокол за допомогою вбудованого накопичувача для локального збереження зображень та їхнього показу на екрані без будь-яких затримок.
 

Завдяки 5-дюймовому кольоровому РК-екрану з високою роздільною здатністю STU-540 — ідеальний планшет для підпису в місцях обслуговування або на прилавках. Він забезпечує зручний процес підписування завдяки поліпшеній тонкій конструкції, а також рівній та пласкій поверхні. Крім фіксації рукописних підписів, пристрій можна використовувати в маркетингових і рекламних цілях. Перо підтримує 1024 рівні чутливості до натискання для природної фіксації підпису відповідно до юридичних стандартів. Планшет підтримує 256-бітове шифрування AES і 2048-бітний обмін ключами RSA для безпечних транзакцій. Кожному пристрою призначається унікальний ідентифікатор обладнання, щоб точно визначити, який пристрій використовувався для того чи іншого підпису. Перо Wacom можна приєднати шнуром до планшета, щоб воно не загубилося. STU-540 створений для роботи в місцях з високим скупченням людей, наприклад на прилавках магазинів і в системах контролю, але при цьому він відрізняється компактною конструкцією та надійністю, що дозволяє використовувати його де завгодно.

Дізнайтеся про всі характеристики та переваги планшетів для підписування STU-540: завантажити брошуру (англійською мовою).