Туризм та готельний бізнес

Туризм та готельний бізнес

Електронний підпис для виконання бронювання та реєстрації гостей

Туристи, клієнти та гості по заслузі оцінять швидкий та зручний метод реєстрації, бронювання та підписання контрактів, а ваша організація зможе скоротити витрати, відмовившись від паперових документів.

stu530-pen-650-f

Безпаперовий документообіг вигідно виділяє ваш бренд

Ви знаєте, як якість обслуговування відбивається на престижі вашого бренду. Воно не обмежується простим задоволенням потреб ваших гостей і клієнтів: ви повинні давати клієнту більше, ніж він вимагає. Ми вважаємо, що хорошим прикладом є формування такого цифрового світу, який дуже би виглядав як реальний. Компанія Wacom приділяє пильну увагу використанню наших пристроїв, зручності пера, нанесення чорнила, чіткості відображення тексту і чорнила на екрані, зовнішнім виглядом пристроїв на стійках і кіосках та часу роботи і збереження зовнішнього вигляду пристроями. Всі ці фактори дозволяють не обмежуватися простими перевагами економії часу і грошей внаслідок переходу на безпаперовий документообіг. Вони підвищують престиж бренду вашої компанії як якісного постачальника послуг. Вибір планшетів і дисплеїв Wacom для підпису дозволить вашим клієнтам зрозуміти, що ваша компанія дбає про навколишнє середовище, цінує естетичний дизайн і надає послуги найвищого класу.

Компанія Wacom надала допомогу багатьом готелям, агентствам з прокату автомобілів, туристичним фірмам, фітнес-клубам і спа-салонам у спрощенні операційних процесів, зниженні часу очікування, скорочення витрат і підвищення задоволеності клієнтів у багатьох областях.