Страхування

Страхування

Поліси, заяви, претензії та запити — без використання паперових носіїв

Форми та поліси можна створювати, заповнювати та підписувати електронно, економлячи час і гроші. Витрати на папір і архівацію також усуваються.

stu530

Агенти надають клієнтам інформацію про страхові поліси на екрані комп'ютера і допомагають їм виконати процедуру заявки, затвердження або оформлення страхового вимоги. Якщо для підтвердження поправок або змін, що вносяться до страхового покриття, потрібен підпис клієнта, на екрані планшета для підпису або перового дисплея Wacom з'являється відповідне поле. Клієнт ставить в ньому свій підпис прямо на екрані за допомогою пера точно так же, як на папері. Якщо підпис потрібно для підтвердження страхових виплат або відшкодування, планшет для підпису Wacom, підключений до ноутбука, — це відмінний спосіб заощадити дорогоцінний час, який було б витрачено на обробку паперових документів.

Планшети для підпису Wacom — це невеликі і надійні пристрої, тому вони ідеально підходять для використання на стійках і столах в офісах, а також в якості ноутбуків при роботі на виїзді.

Перовий дисплей Wacom стане в нагоді під час заповнення цифрових форм, а також для заміток, позначок і виділення в тексті. Працювати із затвердженням заявок і виправленням страхових покриттів стане набагато простіше, якщо у вас під рукою буде перовий дисплей. Робіть записи пером на екрані, ніби ви працюєте з ручкою і папером. Власники страхових полісів можуть переглядати весь документ, а також використовувати рукописний увід і додавати електронний підпис.

insurance-f

Переваги системи eSignature в секторі страхування

  • Спрощує процес використання полісів страхування, поновлення страхових покриттів і обробки страхових випадків.
  • Скорочує час обробки в порівнянні з паперовим документообігом за рахунок фіксації електронних підписів в офісах або при роботі на стороні клієнта.
  • Скорочує витрати, пов'язані з обробкою, скануванням, зберіганням і перевезенням паперу.
  • Покращує доступність електронних документів, таких як поліси та страхові відшкодування, в порівнянні з паперовим документообігом.
  • Підвищує безпеку конфіденційної інформації та ступінь дотримання політик конфіденційності, так як підробка електронних договорів з електронними підписами очевидна.
  • Підвищує задоволеність клієнтів і підсилює репутацію бренду як цифрового інноватора, що піклується про навколишнє середовище.
  • Знижує до мінімуму можливості шахрайства, так як агенти не можуть змінити документи після їх цифрового підпису клієнтом.

Рекомендуемые продукты

STU-430

4,5-дюймовый монохромный планшет для подписи с ЖК-дисплеем с разрешением 320 x 200.

DTU-1141

10,6-дюймовый цветной интерактивный ЖК-дисплей с разрешением 1920 x 1080.