10.04—11.05

Instagram · Facebook

Творчий конкурс #ТвентінКарантіно

Якесь дежа-вю: рік тому ми вже проводили конкурс для всіх, хто змушений залишатися вдома. І ось тобі маєш таку саму картину вже в 2021 році. Та й таке, навіщо сумувати над неминучим? Краще знову дати волю своїй уяві та намалювати нову графічну історію.

Творчий конкурс #ТвентінКарантіно

Цьогоріч разом з нами — наш старий друг, талановитий художник-коміксист та викладач курсу комиксів у школі Artcraft Ігор Лобода, якому ми дякуємо не лише за допомогу в оцінюванні майбутніх конкурсних робіт, а й за те, що став в прямому сенсі обличчям цього конкурса. 🤩

Отже завдання для всіх учасників максимально творче: скористатися одним з наших шаблонів коміксу, вмалювавши в нього свою історію на чотири кадра. Мета цієї історії — підняти один одному настрій, надихнути на нові творчі досягнення, розповісти, чим ви самі займаєтеся під час локадуну.

Малювати можна будь-чим. У графічній програмі розташуйте його на окремому шарі та створіть свій міні-комікс. Якщо ви не маєте перового планшету або дисплея, — надрукуйте шаблон та малюйте традиційними інструментами. Можна малювати і зверху шаблону, але намагайтеся зберегти хештеґ #ТвентінКарантіно та впишіть назву свого профіля після символу @.

Одразу зауважимо, що приз зможуть виграти лише ті, хто перебуває наразі на території України, окрім АР Крим та ОРДЛО. Проте ніхто не заважатиме взяти участь будь-кому, щоб показати свій талант та просто помалювати для себе.

Оскільки конкурс ми проводитемо одночасно в Instagram та Facebook, зверніть увагу на деякі особливості правил для кожної з цих соціальних мереж.

Правила конкурсу для Instagram
 • Перепублікуйте публікацію з анонсом конкурсу з нашої сторінки в своїх сторі з відміткою профілей @wacomukraine та @igloinor. Це буде як заявка на участь.
 • Завантажте будь-який шаблон для своєї графічної історії.
 • Вмалюйте міні-комікс в обраний шаблон.
 • Опублікуйте свою готову роботу в себе на сторінці, відмітивши на ній профілі @wacomukraine та @igloinor та додавши в підпис хештеґи #ТвентінКарантіно та #WacomUkraine.
 • Залиште в коментарях під нашою публікацією коментар зі словами, що на вашій сторінці розміщено конкурсну роботу. Простежте, щоб ваш профіль не був приватним — інакше ми нічого у вас не побачимо.
 • Разом із повідомленням про участь у конкурсі, розкажіть про свої найбільші враження від цього року, найцікавіший фільм, пройдений курс чи книгу яку ви встигли подивитись.
 • Обов'язково підпишіться на нашу сторінку та сторінку Ігоря.
Правила конкурсу для Facebook
 • Перепублікуйте публікацію з анонсом конкурсу на своїй сторінці. Це буде як заявка на участь.
 • Завантажте будь-який шаблон для своєї графічної історії.
 • Вмалюйте міні-комікс в обраний шаблон.
 • Опублікуйте свою готову роботу в себе на сторінці, у підписі теґніть нашу сторінку та сторінку Ігоря та додайте хештеґи #ТвентінКарантіно та #WacomUkraine.
 • Залиште в коментарях під нашою публікацією посилання на свою роботу. Простежте, щоб вона була відкрита для всіх — інакше ми її не побачимо.
 • Разом із посиланням на свою роботу, розкажіть про свої найбільші враження від цього року, найцікавіший фільм, пройдений курс чи книгу яку ви встигли подивитись.
 • Обов'язково підпишіться на нашу сторінку та сторінку Ігоря.

Роботи ми прийматимемо до 11 травня включно. Потім разом з Ігорем оберемо кращі 10 робіт і 14 травня, у прямому ефірі, визначимо переможця за допомогою Random.org.

Приз — Intuos S

Переможець конкурсу отримає перовий планшет Wacom Intuos S. Це чудовий інструмент, який насамперед призначено для редагування фото та ведення рукописних нотаток — але на ньому можна й малювати в багатьох художніх техніках.

Комплектне цифрове перо розрізняє 4096 рівнів натиску на наконечник, завдяки чому на цифровому полотні у природний спосіб можна наносити як жирні лінії та мазки, так і дуже тонкі та легкі штрихи. Підключіть до комп'ютера або мобільного пристрою, встановіть універсальний драйвер, відкрийте будь-який творчий додаток — і творіть. А в багатьох офісних програмах можна від руки робити нотатки та начерки.

Бажаємо всім учасникам творчого натхнення, і нехай переможе кращий.

Команда Wacom Ukraine.