4-5 вересня

Wacom на Comic Con Ukraine 2021

Як же ми скучили за Комік-коном, і як добре, що цьогоріч цей міжнародний фестиваль поп-культур таки відбудеться в повному обсязі. 
Під повним обсягом розуміється й наша традиційна виїзна демозона — з актуальним модельним рядом техніки Wacom, творчим конкурсом та приємними сюрпризами.

Wacom на Comic Con Ukraine 2021

Усіх відвідувачів Comic Con Ukraine 2021, хто сам є творцем, — малює комікси або фан-арти, працює з анімацією або створює візуальні ефекти — ми запрошуємо до демозони Wacom. Як і завжди, тут ви знайдете популярні моделі перових планшетів та дисплеїв, різних за ціною та функціональністю, але з найважливішою загальною рисою: фірмовою перовою технологією Wacom, що вже майже сорок років поєднує традиційне образотворче мистецтво з цифровим світом комп'ютерів.
Кожний з представлених пристроїв ви зможете спробувати в роботі, а якщо виникнуть питання — щодо обрання конкретної моделі та її налаштування під себе, нюанси роботи з цифровим пером Wacom у творчих додатках — на них ви отримаєте вичерпні відповіді від професійних художників, що працюватимуть у нашій демозоні протягом двох днів Комік-кону. Зокрема серед цих професіоналів буде й Ангеліна Черняк, яка наразі працює з компанією Blizzard. Будь-хто з наших художників допоможе обрати найкращу для вас модель пристрою та поділиться своїм досвідом роботи з творчою технікою Wacom.

«Мій варіант Локі». Придумайте та намалюйте свого Локі.

 

Творчий конкурс в демозоні Wacom

Яка ж виїзна демозона обходиться без конкурсу? Цього разу всім сміливцям ми також надамо можливість поборотися за класні призи від команди Wacom Ukraine.
Умова конкурсу незмінна: впродовж 30 хвилин, користуючись будь-яким пристроєм в демозоні, створити графічну роботу на задану тему. 
Тема обов'язково сподобається прихильникам бога хитрощів Локі: оскільки у всесвіті «Марвел» був відкритий Мультивсесвіт з незчисленними варіантами усіх живих істот, ми пропонуємо тему «Мій варіант Локі». Придумайте та намалюйте свого Локі, розкажіть його історію, чому він (або ж вона) саме такий, — і ви отримаєте можливість вибороти один з наших призів.

Для молодшої групи учасників (віком до 16 років) ми приготували приз — перовий планшет One by Wacom. Наш улюблений «меншенький», що відрізняється мінімалістичним та компактним дизайном, межовою простотою в роботі і при цьому має доволі чутливе до натиску бездротове перо, що не потребує навіть елементів живлення. Лише підключіть планшет до комп'ютера, встановіть драйвер та запустіть творчий додаток — і починайте малювати та обробляти фотографії. В офісних додатках з ним дуже зручно робити нотатки від руки, а на спеціальних освітніх онлайн-платформах One by Wacom перетворюється на шкільний зошит або інтерактивну навчальну дошку.
Серед учасників конкурсу старшої групи (віком від 16 років) ми оберемо власника перового дисплея Wacom One. Малювати прямо на поверхні дисплея, так ніби це аркуш паперу або полотно, — найзручніше для художника. 4096 рівнів чутливості до натиску на наконечник пера дозволяють дуже точно регулювати товщину та щільність ліній, як це робиться з традиційними художніми інструментами — олівцем, пензлем, чорнильним пером, мастіхіном, аерографом та іншими. До того ж One можна підключати до багатьох мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі Android OS. А якщо зважити на компактні розміри та невелику масу самого дисплея, то разом з Android-ґаджетом  Wacom One легко перетворюється на мобільну творчу студію, яку можна розгорнути де завгодно.
 

Локі чекає на вас

Отже не забудьте завітати до нашої демозони, тим паче що в ній час від часу, несподівано для всіх з'являтиметься справжній Локі — і своїми хитрощами надихатиме вас на творчі авантюри та заманюватиме вас до участі в нашому конкурсі. До того ж з хитрим богом виходять дуже класні фотки. Тож усі причини прийти до нас та добре провести час з нашими художниками, кращою технікою для творчості та завжди готовим до витівок Локі.

Демозона Wacom на Comic Con Ukraine 2021

КОЛИ: 4—5 вересня 2021 року, з 12:00 до 22:00
ДЕ: Арт-завод «Платформа», вул. Магнітогорська, 1а, м. Київ
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ФЕСТИВАЛЮ: comiccon.ua
КУПИТИ КВИТОК: у «Карабаса» або на concert.ua