Де навчатися

Любите малювати та хочете реалізувати свої таланти, піднявшись на професійний рівень? Обирайте школу з потрібними вам курсами, где на техніці Wacom ви навчитеся творити чудеса.
Київська академія медіа-мистецтв (КАМА)
3D-графіка, дизайн, мода, малювання
Київська академія медіа-мистецтв (КАМА)

Провідна в Україні альтернативна освітня установа, що присвячена навчанню творчим спеціальностям в галузях маркетингу, реклами, дизайну, кіновиробництва та моди. Девіз школи: «Найкраще навчання — це практика».

3D-графіка, цифрова фоторетуш, анімація, графічний дизайн, дизайн одягу, фешн-ілюстрація, цифрова ілюстрація
Вул. Дмитрівська, 80, м. Київ, 01135
PicShot Study
комікси, створення персонажів, цифрова ілюстрація
PicShot Study
PicShot Study — це образотворчі курси 2D-малювання для дітей. У школі діти вивчають основи малювання та створюють своїх персонажів, іллюстрації та комікси. Завдяки PicShot Study діти отримують не тільки нове хобі, а й першу роботу в портфоліо для побудови кар'єри в 2D-графіці.
комікси, створення персонажів, цифрова ілюстрація
Креативна Практика
графічний дизайн
Креативна Практика
Освітній майданчик, створений об’єднаними зусиллями креативної спільноти України. Експерти в різних творчих галузях розробляють єдину освітню програму, що буде доступною онлайн для кожного, хто дійсно прагне стати фахівцем в царині творчих індустрій та готовий докладати для цього зусилля.
графічний дизайн
ArtCraft
3D-графіка, ігровий дизайн
ArtCraft
Курси школи розроблені професійними художниками, арт-директорами та засновниками ігробудівельних компаній. Під навчання навчання ви придбаєте навички та знання, які допоможуть зробити перші кроки в ігровій індустрії, зрозуміти загальні принципи та сформувати необхідний образ мислення.
3D-графіка, анімація, ігровий дизайн
ТЦ «Космополіт», вул. Вадима Гетьмана, 6, м. Київ
Bartschool
графічний дизайн, комікси, створення персонажів
Bartschool
У школі діти й дорослі вивчають сучасні напрямки образотворчого мистецтва, такі як цифровий малюнок, графічний дизайн, анатомія і концепція персонажа. Діє програма арт-табору, а також надається допомога в підготовці портфоліо для надходження в творчі вузи Польщі.
графічний дизайн, комікси, створення персонажів, цифровий живопис, цифрова ілюстрація
Тбіліський пров., 4/10, оф. 409, м Київ
Games Academy
3D-графіка, ігровий дизайн, концепт-арт
Games Academy
У школі викладають досвідчені фахівці-практики (художники, модельники, ігрові дизайнери), які готові ділитися своїми знаннями, секретами та підходами в роботі. Кращі випускники школи знайшли своє місце роботи в таких студіях, як 4A Games, Ubisoft, Vostok Games, ERS Games Studios, Grandma Studios, Kevuru Games, Enixan, Game Fiord і в численних фріланс- і інді-проектах.
3D-графіка, ігровий дизайн, концепт-арт
Вул. В'ячеслава Липинського (Чапаєва), 13, м. Київ
OpenFashionStudio
дизайн одягу, фешн-ілюстрація, цифрові ескізи, концепт-арт
OpenFashionStudio
Крім усього іншого, студенти школи освоюють фешн-ілюстрацію — жанр, що включає в себе як загальні основи образотворчого мистецтва, так і спеціальні прийоми і знання, необхідні для графічного відображення майбутнього предмета гардероба або аксесуара.
графічний дизайн, фешн-ілюстрація, концепт-арт
Вул. Шовковична, 16б, оф. 37, м. Київ
Projector
графічний дизайн, дизайн інтерфейсів, концепт-арт
Projector
Це не просто школа — ціла платформа, що допомагає професіоналам різного рівня та спеціалізацій розвивати системні і точкові навички в дизайні інтерфейсів, графічному дизайні, розробці, управлінні проектами, інтернет-маркетингу, англійською мовою і т. д.
графічний дизайн, дизайн інтерфейсів, концепт-арт, цифрова ілюстрація
Вул. Воздвиженська, 34а, м. Київ
Star Industry
3D-графіка, графічний дизайн
Star Industry
Закінчивши курси в цій школі, ви отримаєте затребувану професію дизайнера в області 3D- та 2D-графіки, а також розробці веб-проектів.
3D-графіка, графічний дизайн
Вул. Бакуліна, 11, м. Київ
Studio1
цифрова фоторетуш
Studio1
В рамках навчального курсу «Опануй професію — ретушер» ви навчитеся вибирати найбільш ефективний спосіб обробки фотографій, в залежності від стилю зйомок і побажань замовника, прискорите час ретуші фотографій і зможете впевнено обробляти відповідно до тенденцій ринку.
цифрова фоторетуш
Вул. Константинівська, 73, м. Київ